Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kinek jár a babaszoba?...

Most kinek jár a babaszoba? Kecskeméten a kórházban mennyi időt lehetek a babámmal ás az apukával együtt? Együtt lehetek egyáltalán? Fizetni kell ezért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Azert hogy az apuka ott legyen tuti fizetni kell.
2009. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én kecskeméti vagyok és a baba-mama szoba mindenkinek jár és ingyenes. Ahogy megszültél és van hely a szobában reggel fél 6-tól este 10 körülig együtt vagytok. Az apuka bármikor bemehet, nem veszik komolyan a látogatási időt ( az apuka esetében ). Most voltunk szülésfelkészítőn, onnan vagyok ilyen "okos" . :)

33 h km

2009. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha egyszer sem lesz hely?
2009. júl. 29. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyenről nem hallottam még, csak azt, hogy esetleg 1 napot kellett várni.
2009. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2009. júl. 29. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2009. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,én is kecskemlti vok,babaszobás voltam,de írtó mázim volt h bekerültem mert sokan vártak oda...Szal kell hozzá szerencse is,én pont frontban szültem,nagyon sokan voltunk akkor a szülészeten,és bizony hallottam olyanról aki nem került be...

Könnyű szülést!

2009. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!