Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 27. hét környékén ez az...

A 27. hét környékén ez az alulról befeszülő méhszalag húzódás, és a has teljes elnehezedése teljesen normális?

Figyelt kérdés

Szerintem most iszonyatos iramban nőhet a pici, mert a hasam is nagyon megindult.

Kezd a lábam között egészen fennt is fájni, mintha izomláz lenne a belső combomban.Már megint nem tudok aludni, és alig tudom vonszolni magam a pocakom miatt.Ez elmúlik, vagy innen már ez lessz?


2008. máj. 15. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem normális. Nekem is sokszor volt ilyen. Kb 2 hetente azt hittem, h szétfeszül a hasam, húzódott mindenhol. mi már 37 hetesek vagyunk. Én izomlázszerűséget kb 2 hete érzek. Szerintem is a baba növekedése miatt van, de azért említsd meg az orvosnak. lehet nem ártana magnéziumot szedned, ha még nem szeded!!! De ezt az orvossal beegyeztesd!:)
2008. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Béres magnéziumo, calciumot és C-vitamint szedek napi 500 mg-ot.
2008. máj. 15. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a szeméremcsontom szokott úgy fájni,mintha izomlázam lenne.

A babó már vagy 2 kg,szerintem az Ő bucija nyomja.

Néha jobb,néha fáj,de el szerintem nem múlik,csak mikor kibújt.

34 hetes kismami

2008. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!