Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenhol csak úgy betoppan a...

Mindenhol csak úgy betoppan a védőnő, minden előzetes egyeztetés nélkül?

Figyelt kérdés
Legutóbb kedd reggel 8-kor járt nálunk, baromi kínos volt, mert rokonaink voltak, akik még pihenni szerettek volna. Ő úgy gondolta, beugrik. Ez már a második meglepi eset volt. Jólesik az érdeklődés, de normális ez? Nem kéne legalább telefonon időpontot egyeztetnünk? Ha meg nem talál otthon, a postaládában hagy üzenetet, hogy keresett. Amúgy minden rendben a terhességemmel, a házunk is rendben van, tehát nem értem, miért aggódik úgy.
2008. máj. 14. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem kell időpontot egyeztetnie,de én közöltem vele,hogy ha jönni akar,akkor azért hívjon fel előtte,hogy biztos otthon legyek.

Amúgy én 39 héten vagyok és még egyszer sem volt itt.Múlthét csütörtökön találkoztam vele az utcán,és kérdeztem tőle,hogy ugyan nem akar-e meglátogatni minket,mert én úgy tudom,hogy kötelező.Ha eddig volt is,akkor is sikertelenül próbálkozhatott,de nem emlegette,hogy annyira be akart volna jönni.Akihez jártam főorvos,ő is ki volt akadva,hogy a 32 hét óta nem látott,mert csak pénteken hajlandó minket fogadni,meg hogy a családban előforduló betegségekről elfelejtett érdeklődni stb.

2008. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem engedném be hívatlanul! Annál is inkább, mert a párom gyakran éjjel dolgozik, délelőtt így sokáig alszik. De ennyire pofátlan még nem volt a védőnőm, pedig nem egy tapintatos.
2008. máj. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk telefonál előbb...

Ha nem tenné, tuti megmondanám kerek-perec, hogy mindenképp hívjon fel előbb.

2008. máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez náluk szakmai ártalom. Én még dolgozom, a 34. hét végén járunk, és hiába mondtam már többször a terhességem alatt hogy nem vagyok napközben otthon, dolgozom, nem tudta megjegyezni, sem felírni, és nem egy alkalommal találtam az ajtónkon üzenetet, hogy keresett. Szerintem ez nem normális dolog. Amikor meg nyaralni voltunk, csütörtökön voltam náluk, szóltam, hogy 2 hétig nem leszek itthon, szombaton elutaztunk, erre következő hét vége felé elkezdett hívogatni, naponta többször keresett, én meg azt hittem valami baj van, visszahívtam, mire Ő: elfelejtette hogy voltam náluk, és hogy szóltam, nem leszek itthon. Na ez milyen???

2008. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura nekem, mondjuk nem ismerek védőnőket csak az enyémet és az tök normális. Mi egy hónappal előtte egyeztettünk időpontot, hogy otthon legyek és, hogy lehetőleg szabadok legyünk mind a ketten, de ha mégsem lenne jó nekem valamiért aztmondta nyugodtan hívjam. Sokat hallok ilyene furcsa védőnőkről, úgylátszik nekem szerencsém volt.
2008. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzám is kijött a védőnőm már kétszer, először amikor 15 hét körül jártam , másodjára meg 20 hetesen jött ki.Én is furcsálom, hogy annyiszor minek kell az embert zaklatni hisz más dolog, ha akkor jön amikor már meg van a pici, akkor természetes hogy meglátogat de ilyenkor?Nálunk is minden rendben van ismernek, mert vidéken mindenki ismer mindenkit, a lakás is rendben van, mindketten dolgozunk,nem vagyunk tizenévesek hogy ne tudnánk felmérni mivel jár a gyerekválalás.Tudom hogy kötelező nekik kimenni minden nap 2 órát terepen kell tölteniük és szerintem inkább mennek ki normális családokhoz többször, mint hogy a romákhoz, hiszen náluk 3 szor több terhes van mint a magyarok között.
2008. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!