Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamák,...

Terhességi cukros kismamák, nektek milyenek lettek az értékeitek? Milyen gyakran kell járnotok ellenőrzésre? Ilyenkor ismét terhelésest csinálnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem mondta a doki, hogy vissza kéne mennem ellenőrzésre. Diétázok, otthon mérem a cukromat, teljesen normál tartományban van, egyszer-kétszer ment csak 7 fölé az étkezés utáni 1,5 órás eredményem a 1,5 hónap alatt, amióta csinálom.
2009. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. júl. 29. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8.1 volt. Ismételtek, 8.4 lett, aztán diéta, nem is lett semmi baj, megszültem gond nélkül, 16 hónapos, egészséges a lányom :)
2009. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8.8-lett, 160g-os diétát kezdtem, 1 hét után beált 5.4 5.6-ra. Azóta nem nézték, de tartom a diétát, bár 1-2 nap nem mindig megy mert olyan helyzetben vagyok hogy nem tudom számolgatni, de akkor is azért odafigyelek. A babám normálisan fejlődik, legalábbis az utolsó uh szerint (27 hetesen) a következőre jövöhéten megyek.

Kitartás, minden rendben lesz a diétával!

30 hetes kismami

2009. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!