Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen lehet napozni...

6 hetes terhesen lehet napozni a Balatonparton illetve mehetek élményfürdőbe? Ezt kaptuk szülinapi ajándékba a szülőktől, de a babát még nem mondtuk meg, nehoyg baj legyen, csak a 12. hét után. Elég késői baba és félünk.

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én azt javasolnám, persze menjetek el, de azért a fürdéssel vigyázz, nagyon picúr még az a baba. Ha egy mód van rá, inkább próbáljátok kerülni a fürdést. 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze mehetsz.
2009. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Napozni nyugodtan lehet,a baba a méheden belül védve van a káros napsugaraktól.Ha fürödni akarsz,akkor inkább természetes vízben tedd,élményfürdőben nem ajánlanám,nehogy összeszedj valami fertőzést.Amúgy az úszás mindkettőtöknek jót tesz.


Jó nyaralást!

És a 12.hét után tessék megörvendeztetni a leendő nagyszülőket,ha már egyszer ilyen szép ajándékot kaptatok tőlük. :-)


39 h

2009. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért az élményfürdővel vigyázz, nehogy összeszedj valami fertőzést! De szerintem nyugodtan elmehetsz, és érezd jól magad!
2009. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én is voltam élményfürdőben amikor még terhes voltam. Nagyon jól éreztem magam, teljesen feltöltődtem. Vittem váltó fürdőruhát és amikor kijöttem a vízből lecseréltem, mert a bacik a nedves meleg helyeken kezdenek elszaporodni. Jó alaposan megtörölközöl, átveszed a fürdőbugyit és nem lesz semmi baj. Napozni pedig egész nyugodtan, legalább szép színed lesz. :)

2009. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Most 10 hetes a kicsikém és a terhesség alatt egyetlen egyszer sem volt semmilyen fertőzésem sem, pedig több alkalommal voltam uszodában és élményfürdőben is. :)

2009. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor megyek pancsolni :) és várom ám a 12. hetet, hogy világgá kürtölhessem a nagy hírt :D
2009. júl. 29. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!