Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetes terhessegig lehet...

Hany hetes terhessegig lehet repulon utazni?

Figyelt kérdés
inkabb hany honapos terhessen....
2008. máj. 14. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó hónapban már a légitársaság nem engedi, nehogy a repülőn szülj, előtte meg avédőnőt kell megkérdezni, mert fontos az uticél is a betegségek miatt, hogy kell-e oltást kapnod. Meg a végén már a befogadó ország sem örülne ha ott szülnél, demég az is megoldható. szerintem amikor veszitek a repcsijegyet kérdezd meg az irodát. Különben az is számít hány órás az út.
2008. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, 30 hét után fel sem engednek a repülőre. És biztos függ a fogadó országtól, van aki terheseket nem enged be, hogy ne ott telepedj le...

Érdeklődj utána nemcsak a repcsiseknél, de talán a külügynél is...

Jobb előre tájékozódni, minthogy akkor derüljön ki, hogy valami nem klappol..

2008. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha beütöd a keresőbe ezen az oldalon, hogy pl. repülő, kiad egy csomó korábbi választ, itt az egyik, (csak mert segítenék, de nincs kedvem hosszan írni). http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2008. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28.hétig mehetsz repülővel,amikor akarsz.A 28.hét után kell orvosi igazolást vinned(formanyomtatványt kell kitöltetni)a dokiddal,hogy repülésre alkalmas állapotban vagy,nem vagy veszélyeztetett stb.És a 36.hét betöltése után meg már egy légitársaság sem enged fel a gépre... egy sokat repülőző 35hetes kismama:)
2008. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én utaztam repülőn 23-24 hetesen.26-hetes kortól már nem ajánlott.viszont a fémvizsgálón nem mentem át,szóltam,hogy terhes vagyok,így csak megmotoztak.
2008. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a fémvizsgálón már a terhesség legelején sem kell átmenni.Nekem már anno 6hetesen sem kellett átmennem.De szólni kell azért hogy terhes vagy...35hetes kismama
2008. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt legitarsasagonkent valtozo, nekem a KlM pl azt mondta hogy csak a 9. honapban ker igazolast hogy nem varhato problema, de a kiskonyved minden esetben legyen nalad, mert azzal igazolod a terhesseged. En most epp Kanadaban vagyok 20 hetesen, nagyon jol viseltuk az utat, de pl en siman atmentem a femvizsgalon, mert errol senki nem szolt hogy nem kellene, itt lattam csak a valaszok kozott, hazafele mar en sem fogok! Jo utat
2008. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Nem sokat repulok, csak 1 orat, de mar 29 hetes vagyok...ugy hogy nem tudom valaljam be...:(
2008. máj. 15. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!