Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen görcsöl a hasam...

Tibor215321 kérdése:

13 hetesen görcsöl a hasam mitől lehet? Vetélt el valaki ennyi idősen ettől? Ki mennyi magne b6-ot szedett ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nem végzek semmi megerőltetőt csupán a háztartási feladatokat.Most 2 napja viszont megtettem egy hosszabb sétát 5-6 km és aznap este iszonyatos fájdalmaim voltak. A hasam látszik már és alul bekeményedett és mint mikor beindulnak a fájások úgy jelentkezett ez a szúró-görcsölő érzés. Nagyon megijedtem mert 2szer szültem már és csak az utolsó hetekben voltak ilyen fájdalmaim.

Nőgyógyásznak mikor említem mindig azt mondja hát persze természetes nyúlnak a méh szalagok.....

Érdekes nagyon fiatalon szültem kutya bajom nem volt most huszonakárhány évesen meg már a terhesség elején kivagyok.

Napi majd 1km az ovi-suli oda és gyalog teszem meg. Lehet ez a baj? (pedig nem szaladok lassú tempóban)

Szedem a Hipp Natal terhesvitamint+ minden nap magnézium pezsgőtabletta.


2012. szept. 6. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
,agme b6 kutyafülét nem ér, ráadásul drága is. Magnosolv sokkal jobb a felszívódása is, kb 2200 ft egy hónapra..
2012. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippet!
2012. szept. 6. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:

én 12 hetes vagyok és nekem is nyilall ráadásul áramütésszerűen..én egyből felhívtam a dokit és monda h most emelkedik ki a méhem..és ráadásul front is van amire én nagyon érzékeny vagyok!

tehát nyugi van!! és ha nagyon fáj akkor egyszerre 2 magneB6 (nekem ezt tanácsolta)

2012. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! reméljük elmúlik.
2012. szept. 7. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
13 hetesen én is görcsöltem. Mindig aggódtam, volt hogy alig bírtam fölállni. Pihenj sokat és elmúlik. Elvetélni nem fogsz, mert ez normális! Ne aggódj, nincs semmi baj! :)
2012. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. szept. 11. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok


Kedves Kérdező!

Neked a hüvelyedbe nem szokott nyilallni? Én most ettől parázom..attól félek nehogy nyíljon méhszáj..

2012. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!