Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy valakinek...

Lehetséges, hogy valakinek hasi ultrahanggal 7 hetesen még nem látnak semmit?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátnőmet szeretném megnyugtatni, hogy még van esély, mert nagyon retteg, és 2 nap múlva rendel csak a dokija...
2008. máj. 14. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasival lehet, hogy nem látszik, ezért szoktak először hüvelyit csinálni.

ne idegeskejden, az nem jó semmilyen szempontból!!

2008. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 7 hetesen voltam először dokinál, és nem sok mindent látott a doki, pedig már szívhangnak is kellett volna lennie, én persze nagyon megijedtem. Aztán kiderült, hogy csak 5 hetes vagyok, mert később estem teherbe.
2008. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos aterhesség? Miért nem hüvelyi uh-n volt? a hasi ultrahang nem mutatja, mert nagyon takarásban van.
2008. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A tesztek szerint biztos. Sajnos csak hasi uh van a kórházunkban, de pénteken megy a barátnőm egy magándokihoz, ott már remélhetőleg lesz hüvelyi!

Nagyon aggódik, és már én is vele... :(

Mindenütt az olvasni, hogy már szívhangnak is kellene lennie...

2008. máj. 14. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
9 hetet allapitot meg a doki es hasival az egvilagon semmi nem latszott, ezert csinalt huvelyit es azon minden latszott mar,a kis szivecskeje is..azt hittem egyedul vagyok csak igy mert sokat olvasom hogy valakinek 5-6 hetesen latszott hasin..hat fura..
2008. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagy egyedül!

Gratulálok neked!

Remélem, minden rendben lesz, és előbújik az a kis Picur!

2008. máj. 14. 17:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az sincs kizarva h a doki elszamolta.

en 5 hetesen voltam dokinal,akkor 6.5 mm volt a petezsak es 1 picike potty latszott,aztan 7 es fel hetesen mar volt szivhang is.Hal' istennek!

Ne aggodjatok!azzal meg tobbet artotok,foleg a baratnod a bebinek.

Sok sikert!


Udv:9hetes es 5 napos pocaklakos kismama

2008. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges. Nekem az első terhességemet nem látták 7 hetesen, csak 9 hetesen, akkor már szépen volt szivhang is.
2008. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes! Én 5 hetes voltam mikor a kórházban állapították meg hasi ultrahanggal, hogy tényleg babát várok, de tökéletesen látszott a kis babszem, én is láttam.
2008. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokmindentől függ, hogy kinél látják.

Hasfal vastagsága, tele volt-e a hólyag, maga az uh gép minősége stb...


Szurkolok neki!

2008. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!