Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskönyvben a babamozgások...

Kiskönyvben a babamozgások számát vagy csak meglétét kell írni?

Figyelt kérdés

segítsetek! ott van ugye, hogy reggeli után, ebéd után stb, ide számokat kell írni (hogy hány db volt x időben belül) vagy csak jelölni (mondjuk pipával),hogy igen, volt mozgás??? a méhösszehúzódás görcsös érzés vagy a haskeményedés? csak pénteken megyek orvoshoz, azonban holnap töltöm a 34. hetet.

előre is köszi!


2008. máj. 14. 15:04
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, azt elfelejtettem, hogy az én babám evés után mindig pihizik, inkább evés előtt aktív. ilyenkor mi van???
2008. máj. 14. 15:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem töltöttem semmit se ki.Ami irás van benne azt a doki és a védőnő irta be...
2008. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 36. héttől számolom a magzatmozgást, ehhez kaptam egy nagy kartonlapot, ahol fel van tüntetve, hogy hogyan kell számolni! :-) Szerintem pénteken kérdezz rá a dokinál, hogy nálatok ezzel kapcsolatban mi a szokás!

Minden jót!

2008. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen szokták számolni, kérdezd meg , tőled mit vár a doki, vagy a védőnő.

Általánosabb az adott időben (vacsi után) egy óra alatt, oldaltfekve legyen meg a 10 mozgás.

2008. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Holnap csütörtök.Pénteken mész dokihoz,akkor azon az 1 napon nem múlik semmi.Szerintem is őt kérdezd meg,hogy szokták.Én is 34 hetes vagyok,majd kedden megyek dokihoz,de nem mondták még,hogx számolnom kellene.
2008. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!