Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bíróságon a terhesség igazolás...

Bíróságon a terhesség igazolására (korai a terhesség) kell a kiskönyvben hogy pecsét legyen, vagy elég ha a "frissen" kiállított kiskönyvet mutatja fel a párom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, vidd el magaddal a kiskönyvet, és ő az alapján fog neked írni igazolást a terhességedről, még ha korai is. Az én férjemnek is kellett gyerektartás iatt ilyen igazolást vinnie 2 éve, nekem így adtak akkor.
2011. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, nem muszály, hogy pecsét legyen benne, ha még nincs annyi idős a terhességed, akkor honnan lenne benne pecsét?! Remélem tudtam segíteni.
2011. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

11 hetes terhes vagyok,és jövőhéten kedden kell mennie a páromnak a bíróságra (eszméletlen magas pénzbüntetés és jogsi elvétel miatt tárgyalás tartását kérte,és hogy a büntetést enyhítsék- a jogsit adják vissza,mert ezzel kereste eddig a pénzt- kellene "bizonyítani" hogy hamarosan többen leszünk).


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!

2011. febr. 22. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:

A kiskönyvbe senki nem nézhet bele, mivel az teljesen magán jellegű dolgokat (adatokat) tartalmaz. A bíróságra mindenképp a nőgyógyásztól vagy a háziorvosodtól kért igazolással menjen a párod!

Sok sikert!

2011. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!