Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lassúl be a baba?

Mikortól lassúl be a baba?

Figyelt kérdés
a 29. hétben járunk, sokat hallanni, hogy majd nem lesz helye és nem is mozog annyit. de nekem olyan élénk, hogy kirugja a hasam. nem bánom, csak érdekel ez a téma.
2008. máj. 14. 11:55
 1/9 A kérdező kommentje:

ja.

szinte egésznap megállás nélkül, nem kimondottan rugdos, hanem nyomkodja magát :D

2008. máj. 14. 11:56
 2/9 anonim ***** válasza:

A 30. hét után mondják, hogy belassul a kevesebb hely miatt. De én sem vettem észre változást a mozgásában.Leszámítva az utóbbi 3 napot, amikor majd kijön az oldalamon, de pont ezt mondta ma már több kismama is. Biztos a melegfront:-)

36 hetes kismama

2008. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát az enyém nemhogy belassult volna, inkább még aktívabb. Nem tudom, mikor alszik, de szerintem sose. Az ébren töltött időben pedig az a kedvenc elfoglaltsága, hogy megpróbálja kirúgni a hasfalamat.

Szóval nem tudom, mi az igazság, de már majdnem 32 hetesek vagyunk és egyáltalán nem lassul.

2008. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én babám most kezd belassulni,eddig végig az arcán pörgött odabent.

39 hetes kismama

2008. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

szerintem az én picikém se alszik sokat ( vagy álmában is mocorog ).

mindenkinek boldog babavárást

ja, vajon amikor szinte behorpad a köldököm mit csinál?

2008. máj. 14. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Az enyém se lassult be.. :) Totál izgő mozgó. És valóban nekem is ki akar bújni az oldalamon. a Bal oldalamat szereti. És általában brékel a hasamban :)))) Mmert a feje mindig lent van, de a szívhang hol egyik hol másik oldalt. :) Vicces. :) Ha nagyon ki akarja nyomni az oldalam akkor én fogom és visszanyomom., nem mindig megy sikerrel. Most pl. olyat kaptam utána hogy csak néztem :)) Megérdemlem igaz ?:)))

35 hetes kismama

2008. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia Sztem ez sokmindenen múlik,nekem kb a 24héttől nagyon aktív volt kb a 28ig,utánna diétázni kezdtem a cukrom miatt és egyik napról a másikra belassult.Mondhatom meg is ijjedtem.Kicsit enyhítettem a diétán-emiatt és igy már okés volt,de máig nem bulizik akkorákat mint abban a pár hétben.Igaz most volt vagy két nap amikor nagyon mocorgott este,de várjuk is ezt mert még nem akar befordulni és lassan azért már kéne.Szval ez sztem sok mindenen múlik,de az tény a cukros dolgok felpörgetik:)jó babavárást,31hetes kismama
2008. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia az én picim 34 hetes és az utóbbi 2hétben még többet mocorog,pörög mint eddig és a jobb oldalamat szereti rugdalni, de nekem nagyon tetszik. Mondjuk arra énis kíváncsi lennék hogy mit csinál mikor be horpad a púpomnál és úgy néz ki mint egy kocka! Boldog babázást :)
2008. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, mindenkinek boldog babavárást
2008. máj. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!