Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenbe milyen napokon,...

Debrecenbe milyen napokon, hánytól hányig és hol csinálnak genetikai UH-ot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok debreceni, szóval a hol-t kicsit részletesen írjátok légyszíves.

Beutalóm lesz, a hét folyamán kapok.

23 hkm


2012. szept. 3. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetikai uh csak a Klinikán van, sajna többet nem tudok róla, de telefonon szerintem érdeklődhetsz, hogy van-e időpont. Én valamelyik nap voltam NST-n, egy légtérben van a genetika, az uh és a kismamaambulancia, elég gyorsan hívták be genetikára a kismamákat.
2012. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kötelező , azaz genetikai ultrahangokra érdemes akkor menni, amikor genetikai tanácsadás is van, ha esetleg szükség lenne rá.Ez a hétfő, kedd és csütörtök.De amúgy az ultrahangra bármelyik napon lehet menni,de hétfőn még az átlagosnál is többen vannak.
2012. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt, hogy a klinikán. :)
2012. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ott kétszer voltam,időpont kérésre ha jól emlékszem nincs lehetőség a lényeg hogy hiába mentem 8-ra mivel más megyéből voltunk szinte az összes kismama elénk lett hívva:(na gondolhatod ikerterhesen ez milyen nehéz lehetett hisz én olyan 13:30 körül lettem behívva és talán 14:00-ig vannnak csak,na így aztán úgy döntöttem hogy én most ha mennem kell 12:00 előtt be nem teszem oda a lábam hisz így is úgy is az utolsók közé kerülök:((
2012. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, hogy mikor hívnak be, hogy honnan jöttél.Amint beadod a papírt a kis ablaknál, már csak a sorodat kell kivárni.Én a papír beadásától számítva 1, max. másfél órán belül sorra kerültem az uh-on.


29 hkm

2012. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na jó akkor én nem tudom jól csak,pedig én ültem ott végig azt a jó pár órát nézve azt is közben hogy akik utánam jöttem jóval ,azok hamarabb is mentek be,hogy miért a mai napig nem tudom,de ott voltam és láttam,tapasztaltam:(nem is egyszer hanem kétszer...de lehet valamit rosszul vettem észre...
2012. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!