Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hónapja lejárt magzatvédő...

2 hónapja lejárt magzatvédő vitamint nem szabad már szedni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

NEM! Én semmi esetben nem ennék meg/vennék be/innék meg olyat, aminek lejárt a szavija...


Gyógyszert meg pláne nem!!!


29+3 hkm

2012. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké én is így gondolom csak tudod úgy elgondolkozik az ember hogy egy ilyen kapszula mitől járhat le??...nem-e csak marketing fogás,vagy honnan jön az ennyi félét tartalmazó kapszulánál hogy mikor jár le??
2012. aug. 31. 14:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Na utánanéztem és azt írják hogy 6 hónapot rászámolnak így nem lehet baj belőle,pl:ha valaki bevesz egy lejárt vitamint vagy gyógyszert...
2012. aug. 31. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát azért egy idő után csak lejár, meg valamit kötelességük ráírni, de szerintem a 2 hónap nem gáz. Én már jártam úgy, hogy majd egy éve lejárt fájdalomcsillapítót szedtem mikor beteg voltam, és hatott. Utána vettem észre, hogy már lejárt.
2012. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok most, csak allergia gyógyszerrel. Elfogyott amit írtak, orvoshoz nem tudok elmenni mert mire haza érek már nem rendel. Találtam itthon e hónap végéig jó allergia gÓgyszert, na mondom beszedem. Semmi bajom!
2012. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi bajod nem lesz tőle, de én inkább csak akkor venném be amíg csak készül a baba.
2012. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is feltettem egy ilyen kérdést, csak az én terhesvitaminom 3 hónapja volt lejárt szavatosságú. Majdnem leszedték itt a fejem, hogy egyáltalán meg mertem kérdezni. :-D Na a lényeg, hogy utánanéztem, és azt írta netes doki tanácsadásban, hogy baj nem lesz tőle, viszont a hatóanyagok csökkennek vagy megszűnnek, így igazából szeded, de mégsem. Megvettem inkább az új csomagot.
2012. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok,te utolsó nagyon jól fogalmaztad meg amit én csak sejtettem;)
2012. aug. 31. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!