Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 26 hetesen nem beszélek a...

Ha 26 hetesen nem beszélek a babával, az azt jelenti, hogy nem vagyok hozzá elég jó??

Figyelt kérdés
Simogatni szoktam,gondolatban "beszélgetünk",de nem hangosan. Nem megy. Eröltetni meg nem akarom,nem hiszem,hogy attól jobb lenne.. De azért ugye tudja,hogy szeretem,ugye??????????????
2008. máj. 13. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudja, érzi. Jól teszed, ahogy neked jól esik!!!
2008. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En 24 hetes kismama vagyok,es En sem tudok hozza beszelni hangosan,simogatni szoktam a pocakomat,de tudom,h erzi,h nagyon szeretjuk Ot.

Nem hiszem,h azert mert nem beszelunk hozza ne lennenk eleg jok hozzajuk.

Es igazad van eroltetni nem szabad,lehet,h par het mulva mar tudsz beszelni hozza,de ha nem akkor majd mikor kibujt a pocakbol,a Te hangodat akkor is meg fogja ismerni,hiszen azt mindig halja amikor beszelsz.

Nagyon boldog babavarast kivanok

2008. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem tudok beszélgetni hozzá hangosan csak magamban.Nekem olyan furi a pocakomhoz beszélni.de hidd el megérez mindent én ezt a 4ds uh-nál láttam,aludt és megsimogattam többször minden egyes érintésre meg meg mozdult vagy vágott egy képet..szval érez mindent az tuti.Szeresd nagyon és kint már nem lesz vele gond sztem.31hetes kismama
2008. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyen kérdést tettem fel kb 15 hete:-)

Én sem tudok a mai napig beszélni hangosan a babámhoz, csak nagyon ritkán, ha nagyon virgonckodik, vagy nagyon nyomja magát. De sokat simizem (nem körkörösen, mert azt nem szabad!!!) és magamban viszont sokat beszélek hozzá. ÉRezni azt is érzi, a hangod meg mindig hallja, ha bezsélsz és megismeri a nevetésed, tüsszentésed, köhögésed.

Úgyhogy ne félj, annó engem is megnyugtattak, hogy ettől még jó anya vagyok, mert én selejtnek éreztem magam..

De hidd el, fog ez még változni, főleg ha megszületik:-)

36 hetes kismama

2008. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor bent van a kisbaba a pociban, együtt él a mamijával, megérzi amit a mami érez (szomorúság, izgalom, boldogság, stressz, jókedv, aggodalom, szóval minden), és a gondolatokat is "fogja"! Természetesen nagyon jó, amit csinálsz. Semmit ne erőltess. Mindent nagyon jól tud.
2008. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!