Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátommal együtt voltunk, és...

Nikolettaa kérdése:

Barátommal együtt voltunk, és elment bennem sokszor.! És nem lettem terhes mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerencse nem akkor volt nálad az ovuláció!
2012. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ZsZs27 ***** válasza:
80%
Vagy nem a megfelelő időben voltatok együtt, vagy hormonprobléma, vagy nem járható át a petevezetéked, vagy nála van probléma, és még nagyon-nagyon hosszan sorolhatnám. Ha ezt azért kérdezed, mert babát szeretnél, keress fel egy nőgyógyászt, mert itt csak ötleteket fogsz kapni, nem diagnózist. Esetleg menj el egy hormonvizsgálatra.
2012. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Mielőtt nekiálltok szexelni kérlek vegyetek elő egy biológia könyvet, és olvassátok át, hogyan is működik ez a megtermékenyítés dolog, illetve a női ciklus stb..

Egyébként azt gondolod hogyha valakiben elmennek az azonnal terhes lesz?

Remélem ezt a kérdést viccből tetted fel!

2012. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Miből gondolod, hogy nem vagy terhes?
2012. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

egy baba nem akkor fogan meg mikor ti úgy gondoljátok, hogy akkor MOST akarunk gyereket. van aki hosszú-hosszú hónapokig próbálkozik, mire végre sikerül. egy biztos, nem szabad rágörcsölni, mert az csak ront a dolgokon.

ha már régebb óta próbálkoztok és nem sikerül menj el nőgyógyászhoz, aki tud segíteni ebben a kérdésben, hogy miért nem jön össze. elküld különböző vizsgálatokra, amivel kiderítik mi a probléma.

2012. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ezt is egy iq hiányos max 18éves tette fel...
2012. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ZsZs27 jó választ adott! Azt viszont nem értem miért kell negatívan jellemezni a kérdés kiíróját? (Ez nem csak itt igaz!)
2012. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát nem tudom ehhez miért kéne könyveket olvasni..mi 4 napig próbálkoztunk és most 9 hetes terhes vagyok.több az esély ha csak heti egyszer élvez el a párod.. mert egy hét alatt gyülik fel az a "szükséglet" ami egy babához kell.nekem ezt egy barátnöm mondta aki fél éve lombikprogramon vesz részt.
2012. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!