Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ovu. Előtti és az ovu...

Az ovu. Előtti és az ovu napján voltam együtt a párommal megszakításosan de az ovu. Napján félig ment el bennem! Hány százalék az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
%-osan ezt nem lehet tudni.de elég nagy az esély.de ha félig elment benned az nem megszakítás mert sperma került a hüvelybe.
2012. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Járt még így valaki.és terhes lett?
2012. jún. 29. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes,még simán elöváladéktol is elöfordul, de ha nálad ráadásul sperma is jutott a hüvelybe,akkor elég nagy a vszinüsége. És attol h másnál még nem fordult elö,attol nálad megeshet. nem mástol függ. ha félsz, vegyetek eseményutánit.
2012. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem félek!Csak szeretnék érdeklődni :) Már 2éva így védekezünk és eddig nem estem teherbe de ez tudom hogy még nem jelent semmit!Örülni fogunk neki ha jön, de akkor sem leszünk szomorúak ha nem!
2012. jún. 29. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor jo :)
2012. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy az esély rá. De ha százalékot akarsz, akkor mondjuk 50%: vagy igen, vagy nem. :D
2012. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mikor csinálhatom már meg a tesztet?Már volt has szurkálódásom és a mellem is nagyon fáj.11.-re várom/nem várom a havimat!
2012. júl. 4. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!