Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mondták még hogy kevés...

Kinek mondták még hogy kevés a magzatvíz? Mit lehet tenni? Volt így már más is? 24hkm

Figyelt kérdés
Elküldtek Pécsre genetikára!Ott mit csinálnak?
2012. aug. 29. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták.Elküldtek Győrbe ott az ultrahang kimutatta,hogy semmi gond átlagos a magzatviz.Az itteni dokim,annyira megilyesztett,hogy koraszülött lesz stb.Most szültem 2 hete,1 hetet ráhuztam:)
2012. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kolléganőmnek volt ilyen. Szegény 1 hónapon keresztül bent feküdt a kórházban ahol semmit nem csináltak vele a napi 1 nst-n és a heti 1 ultrahangon kívül. Ráhúzott még 1 hetet és a végén mondták, hogy igazából nem is volt olyan kevés a magzatvíz.

Szóval ilyenkor fokozottan ellenőriznek (ha szerencsés vagy nem kell befeküdnöd) és ilyen ellenőrzés mellett nem lesz baj belőle. Gondolom azon izgulhatnak a dokik, hogy nehogy szivárogjon vagy ilyesmi.

A kolléganőm babája végül makk egészségesen született 3kg körül.

2012. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először 27 hetesen 4D-n mondták, hogy kevesebb, beszéljek az orvosommal. Utána a 30 hetes genetikain is azt mondta a szonográfus, hogy tényleg valamennyivel kevesebb, nem vészes, de tényleg beszéljek az orvossal. Utána doki méri minden alkalommal, figyeljük és minden rendben van, átlagos mennyiségű a víz...amíg a saját dokim nem hozza rám a frászt, addig nem aggódom :)

35 hkm

2012. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. aug. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!