Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. hetes kismamák mit éreztek...

19. hetes kismamák mit éreztek, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nincs kedvetek itt dumcsizni? Infókat cserélni? Arra gondolok, hogy hasonló élmények érnek, hasonló kérdések merülhetnek fel bennünk stb.

Ti mikor mentek és hová genetikai 4d-re?

Nektek mozog már a baba?

Nektek is vannak tüneteitek? Nekem most tért vissza a gyomorégés, és új dolog a lábikra görcs...



2012. aug. 29. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20+4 hetes vagyok, bàr a tegnapi vizsgàlaton azt mondta a doktorùr, h 20 hetesnek felel meg a méretei alapjân, pàr nappal kissebb. Nekem vészesebb tüneteim nincsenek màr, szerencsére a gyomorégés is ritkàbb lett és nem minden nap hànyok màr reggelente. A pici màr mozog több mint egy hete, màr kivűlről is jòl làthatò. :) 4D.re majd csak 25 hetesen szeretnék menni. :) Veled miujsàg kedves Kérdező?
2012. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nem mozog,pedig holnap töltöm a 19.hetet...
2012. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezen a héten töltöm a 19-et, de nem igazán van "élményem". :) Leszámítva a reggeli "pupokat" hogy hol itt fekszik hol ott. Egysez megmozdult múlthét csütörtökön azaz kétszer, de azóta semmi. Majd beindul...

Szóval egyedüli tünet nálam hogy állítólag háklis lettem- de ez nem az állapotnak tudható be...ha most olvasná az akinek szánom, hát tudná hogy minek.. :)

Benned milyen kérdés merül fel, kérdező? :)

2012. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én vasárnap töltöm a 19.hetet.4D-re jövő héten megyünk a Tündérkertbe.

Remélem, minden rendben lesz...

Egyelőre a nemét sem tudjuk, mert a 12. hetin volt "ott valami", de a 16.hetin inkább lánynak látták:-)

A 16.héten éreztem egyértelmű mozgolódást 2x. Azóta vibrálást/bizsergést éreztem.

Én erős testalkaltú vagyok és ennek a számlájára írom, hogy még nem érzem rendszeresen, egyértelműen.


Én egyszer sem hánytam, de ezen kívül gyakorlatilag az összes tipikus tünetem megvolt.

A 12-16 hét közt nyugis időszak volt.

A 16.tól bizonyos tünetek visszatértek pl. az említett gyomorégés, lábikragörcs tegnap tört ki rajtam újra.

2012. aug. 30. 09:24
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Még egy felvetés, amire várom a tapasztalataitokat:

Ti is éreztek naponta 1-2 szer a hasatokban kis szúrkálást, húzódást stb.?

nem erősen, és nem gyakran, de én 1-2 hete szinte minden nap érzek ilyet.

A védőnő szerint és a cikkek szerint normális...

Az a baj, hogy elég aggodalmaskodó típus vagyok...


Üdv.

2012. aug. 30. 10:05
 6/8 anonim ***** válasza:
szia, 2.es vagyok. állítólag normális, mert nyúlnak a szalagok nő a méh. Én ilyet sem érzek... kis húzódást de elhanyagolható. Inkább a tüsszentés ,vagy orrfújás miatt ha rossz pózban teszem őket, akkor belenyilal... :)
2012. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok, mégsem 2-es hanem 3-as voltam. :)
2012. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Eniiii válasza:
Szia. Én 18+4-ben járok. Hasam eléggé sokat fájdogál alul, aggódom miatta. Bár pultosként dolgozom, lehet hogy be kellene fejezni....Elsö babucim, még nem érzem hogy mozogna. Várom is már nagyon. Jó babavárást :)
2014. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!