Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? nagyon sokat...

Mit tegyek? nagyon sokat keményedik a hasam, egy pár napja. éjszaka fájdogált a hasam alja és sürün kell pisilnem!

Figyelt kérdés
nagyon rossz elöérzetem van,27 hetes vagyok iker babákkal.3 nap mulva megyek a dokihoz addig mi tévö legyek?!
2008. máj. 13. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat pihenj! Mivel iker terhesség, nem lehetetlen, hogy jóslófájásaid vannak, de azért ne izgulj, jósló fájással is akár 6-10 hétig is kihúzhatja az ember. Nekem egy babóm lesz, 33 hetesen éreztem először jóslót, még azóta is egyben vagyok. Polcold a lábad és pihenj. A dokid biztosan megnézi a méhszájadat. 36 hetes kismami.
2008. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szedsz magnéziumot? s annak ellenére sem múlik a keményedés? Hívd fel a dokid hogy várd ki azt a 3 napot vagy menj el már most. Szerintem megnyugtatna.

Én 22 hetes vagyok szintén ikrekkel nálam még nem jelentkezik a keményedés de a sűrű pisilés az igen.

Üdv. kitartást!

2008. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem ikreket várok, de nálam is állandó a pisilés, amire azt mondta a dokim, hogy teljesen normális. A sok keményedés ebben a korban már nekem is volt, ikreknél állítólag korábban szokott lenni, mint egyke babáknál. De azért hallgass az előttem szólókra, feküdj, pihenj, és szerintem nem hülyeség felhívni a dokidat, vagy ha jó védőnőd van, akkor azt, hogy adjon tanácsot.

Remélem, minden rendben lesz veletek. Sok boldogságot!

2008. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!probléma mentes babavárást mindenkinek!
2008. máj. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!