Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A váci kórházban hogy zajlik...

A váci kórházban hogy zajlik le a terhesgondozás? Milyik dokit ajánljátok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

szia én is váci vagyok. Úgy zajlik hogy kivárod a sorod ami iszonyú hosszú, ezért én már magánrendelésre járok. Ha először mész akkor megvizsgál a doki,ha megállapítható már a terhesség elküld ultrahangra. Ez amúgy egymás melletti szoba de külön sorban állást igényel! Kb.6 hetesen érdemes először menni akkor már látható a petezsák. Nekem hasi ultrahangot csinált,mert már így is látható volt de van akinak hüvelyit. Megállapítja hogy nem méhenkívüli-e a beágyazódás és kb.3 hét múlva visszarendel akkor már a szívhangot is hallja. Közben már a védőnő kitölti a kiskönyved és mondja a továbbiakat (vérvétel...stb)

Aki ajánlanék: Dr. Kondér Béla doki én megvagyok vele elégedve. Amúgy Ő rendel a váci kórházban is (sztk-ban is) és magánrendelése is van. Ha érdekel megírom hogy hol. De kérhetsz tőle a rendelésen is névjegykártyát.

22 hetes kismami.

2008. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Névről ismerős a neve. Fiatalabb doki vagy idősebb? Vácon van magánrendelése? Mennyit szoktál neki adni magánrendelésen? És ha esetleg tel.számot tudnál adni, akár e-mailben is, azt megköszönném.

nmb23@freemail.hu

2008. máj. 13. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
megírom e-mailban.
2008. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm. :)
2008. máj. 13. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Vácra járok,dr.Dubecz Dánielhez és nagyon meg vagyok vele elégedve.Magánrendelésre járok időpontra,igy nem telik az egész terhességem sorbanállással.Csak vérvételre kell a kórházba menni. 37 hetes kismama

2008. máj. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Visszajött a Dubecz doki Pestről??? Jaj de jó!!!! Meg tudnád adni a számát? Vácon van a magánrendelője? Az SZTK-ban nem tudod véletlenül mikor rendel?

(a számát elküldheted a fenti e-mail címre is)

2008. máj. 14. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!