Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha megettem a...

Mit tegyek ha megettem a terhesvitamint és azon nyomban vissza is jött? Szabad másikat bevenni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha rögtön ki is jött, szabad. Arra figyelj, hogy ne étkezés előtt vedd be, különben ki akar jönni. Egyél valamit előtte.
2008. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi akkor valószínű hogy ez lehetett a gond.
2008. máj. 13. 12:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem veszek be másik tablettát nagy baj?
2008. máj. 13. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:

szia

nem akarlak rémísztgetni, de nekem mindegy volt hogy reggel-délben-este, evés elött-közben-után vettem be /gravida/, mindig kihánytam.azóta az elevitet szedem, nincs ilyen probléműm.

próbáld ki, más napszakban is, ha mindig kijön válts egy másikra.

28hetes kismama, bldog babavárást

2008. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezeket a vitaminokat az első 12hétben javasolják szedni.
2008. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is a Gravidát szedem. Köszi a választ.
2008. máj. 13. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a Gravidát szedem 3 napja, abból ha reggeli előtt vagy közben vettm be, akkor vissza is jött, de ma már úgy csináltam, hogy ebéd után, miután jól belaktam, vettem be, és így semmi, hála Istennek... Jót tesz utána egy rövid 10 perces séta a szabad levegőn, meg kaja után pár korty szénsavas ásványvíz!
2008. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz, ha egyet nem veszel be, én ugyanis például még egyet sem szedtem be és nem is fogok,idáig minden rendben volt.
2008. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!