Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 36 hetes vizsgálaton csináln...

A 36 hetes vizsgálaton csinálnak méhszájellenőrzést?

Figyelt kérdés

Engem uhra hívtak be, de veszélyeztetett terhes vagyok, 4 hete 1000 a méhszájam, és sok jóslófájásom van. Ezért kiváncsi lennék, hogy áll most a méhszájam, de az aszisztens szerint ilyenkor csak uhot csinálnak , vizsgálatot nem. Kérhetem a dokit, hogy nézzen meg? Nem néz hülyének majd?

Költözünk 3 hét mulva, és még jobban vigyzáznék, ha nyitva vagyok...


2008. máj. 12. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos,36 hetesen nálunk csak Uht csináltak,de ha a szakrendelőbe mész,akkor szerintem megnézetheted a méhszájat is.Attól függ,hogy mikior voltál utoljára,és milyen gyakran jársz.

Az tuti,hogy az elkövetkező 3 hétben még legalább egyszer lesz egy méhszájvizsgálatod.A költözés meg azt hiszem most nem a te sportágad.Én teljesen probléma mentes 39 hetes kismama vagyok(te is nagyjából ennyi leszel költözéskor)és ha valaki bejelentené,hogy költözködnom kellene,akkor elküldeném a fenébe,és megmondanám neki majd ha meszültem.Nem tudom hogy állsz az egyéb fájdalmakkal,medence,csípő,derék...de már nagyon tud fájni.

2008. máj. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! :)

én ugyan kikészítem a dokimat (sok kérdés, meg aggódással), de nem néz hülyének sosem ha valamire megkérem. nyugodtan mondjad neki, hogy nézze meg a méhszájat! a költözés gondolom most neked is muszáj helyzet, én elhalasztottam szülés utánra, bár akkor sem jobb :))). ne emelj semmit még kicsi könnyű dobozt sem, legalábbis nekem a derekam sztrájkol időnként, legyél te az "ezt rakd ide, ezt rakd oda" pajtásvezető, de semmikép se pakolássz szerintem :). minden jót kívánok, és könnyű szülést ,

üdv

34 hetes mami :)

2008. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,a költözés muszályhelyzet, csak remélem, hogy nem pont azon a héten szülök meg, de hát Murphy dolgozik majd biztos:-)

Nem csinálok semmit, férjem már hetek óta készítem, hogy neki kell belehúznia, mert én csak irányítom a munkát...

Jön pár nappal előtte mamám, segít dobozolni, szüleim meg akkor, így azért megoldjuk, de ez van...

Amógy jól vagyok, nincsenek tüneteim, sőt egy hete az is elmút, ami van, nem keményedek... Most már csak alul nyom a súlya, de se csípő, se derék se semmilyen gondom nincs.

CSak érdekel a méhszájam, de holna ilyenkor már okosabb leszek:-)

Köszönöm a válaszokat:-)

2008. máj. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!