Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák-anyukák, nektek...

Kismamák-anyukák, nektek hanyadik héten jelentkeztek az első terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Én még csak ma vagyok 4 hét 2 napos terhes,és már 3 napja émelygek annyira erősen,hogy majdnem szaladnom kell a wc-re,a múlthét eleje felé még megkívántam dolgokat,amióta viszont tudom,hogy terhes vagyok,alig tudok enni,mert elkezdtem undorodni a kajáktól,és a szagoktól-illatoktól.A mellbimbóim fájnak,1x jobban 1x pedig kevésbé.Nagyjából ennyi tünetem van egyenlőre.
2012. aug. 27. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
8.héttől és tartott a 20.hétig! Boldog babavárást! :)
2012. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem kb a 6. héttől tart, még heti 1x 2x előfordul, hogy iszkiri van a wc-re :/ most vagyok a 14. héten

remélem rendeződik lassan.

neked kitartást kívánok! :) és remélem hamar túl leszel rajta!

2012. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező ! :)


Én a hetedik héten kezdtem a kismamás tüneteket, és a tizenhetediken kezdtem abbahagyni..


33hetes 2napos Kismama:)

2012. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem is voltak szerencsére :D

38hkm

2012. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem a legelsö tünetem gyomorégés volt ez kb. 5 hetsen, aztán 6 héttöl fáradékonyság ezen kivül más tünetem még nincs most 8 hetes vagyok
2012. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak nálam jelentkeznek ilyen hamar tünetek?? :) Remélem nem fogok majd drasztikusan hányni.Nem szeretném,ha a kiszáradás fenyegetne majd.Napi 1-2 hányás elég is lenne. :)
2012. aug. 27. 11:13
 7/8 anonim válasza:
Én 4 hét 6 napos vagyok. Eddig még csak egyszer volt émelygésem. De nagyon rosszul ért, az álmomban este 22kor. A mellem egy kicsit fáj és inkább a balos, érzem hogy kemény a bal oldali rész. Szedek hétfő óta B6-ot napi 1egy és tegnap óta napi egy folsav. Remélem megússzuk ennyivel :) Kitartást Neked is! Amúgy hova valósi vagy?
2013. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 2,5-3 héttel az utolsó menstruáció első napja után már úgy puffadtam, mint még soha. De hosszú napokig egyfolytában, talán több mint egy hétig. Gondoltam, hogy mástól nem lehet, mint a babától.

3 hét 5 naposan mondtam biztosra a férjemnek, hogy babát várunk, mert folyamatosan erősen éreztem valamit a hasamban. Majd két napra rá valóban nem jött meg és halvány pozitív lett a teszt :)

Másik változás egyelőre, hogy a mellem érzékeny - ha jól emlékszem, az is 3 hét 5 naposan kezdve.

2019. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!