Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fontos az első magzatmoz...

Miért fontos az első magzatmozgás napjának feljegyzése?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Első babámat várom, és 17 hetesen éreztem az első mozgást. De itt nem egy és nem két olyat olvastam, hogy első és a 14. héten érezte, de olyat is, hogy nem első és a 22-23. héten. Nekem az orvos nem tudja, hogy mikor mozdult meg, nem is kérdezte. Azt a védőnő kérdezte, és abba a füzetbe jegyezte, fel a pontos időt, ami nála van. A kiskönyvben csak kipipálta, hogy éreztem.
2012. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tehát ha én a 2. terhességnél 11 hetesen éreztem először,akkor a szülés várható idejét a 33. hétre saccolták volna be? -kereken 41. hétre született meg.

A harmadiknál pedig 17+5 naposan éreztem először,akkor 39+5 -re saccolták volna be? -itt nem lett volna nagy eltérés,mert a kiírtra született...

Jó lenne,ha valamivel tényleg meg lehetne határozni,hogy kb mikor fog születni a gyermek...Kár,hogy ilyen módszer nincs...

2012. aug. 25. 20:42
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
én az elsőt 16.héten éreztem, mégis 38hétre született, másodikat jóval előbb érzem, mert tudom milyen az érzés, emiatt nem gondolom h 36.hét előtt fog születni...
2012. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

ez akkora hülyeség

már ne haragudjatok .....

hogy lehetne már az első megérzett magzatmozgásból megállapítani a szülést ?


nekem egyik gyereknél sem kérdezték h mikor volt az "első"

max az h érzem-e de azt is csak 20-22 hetesen


másik, magzat mozgás -- a baba sokkal előbb mozog már mint h az anya megérzi


sokkal inkább fontos az h rendszeresen legyenek magzat mozgások végig a terhesség alatt

és még az sem jelent semmit h pl esténként rugdos a baba attól még nem biztos h fordított üzemben lesz a születés után

2012. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Claritasa, ne idegeskedj! :) Szerintem csak 1, max. 2 ember indokolta csak a szülés kalkulálásával. :) Inkább senki nem érti továbbra se, miért fontos. Vannak védőnők, akik kérik, és be is írják maguknak.
2012. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!