Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a haskeményedés?

Milyen a haskeményedés?

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok és én leginkább azt érzem mikor odanyomja magát babó a hasam egyik oldalához, tehát szerintem ez nem az. ha sétálok, nehéznek és keményebbnek érzem a pocim. ez az? első baba, nincs tapasztalat, adjatok tanácsot.

köszi


2008. máj. 12. 13:08
 1/5 anonim válasza:

Én is pontosan így vagyok ezzel, nem tudom eldonteni,h most ez keményedés vagy a pici nyomul hozzá a hasfalamhoz. Állítólag a keményedéskor az egész poci bekeményszik,de én akkor sem tudom megkulonboztetni.

szintén 34 hetes elso babás kismama

2008. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,én is keményedek,de akkor nekem a pocim mindenhól olyan kemény mint a kő.Naponta pár keményedés teljessen normális.Ha séta után bekeményedsz,akkor pihenj le és pár perc mulva elkell neki mulnia.Ha nem múlik el,és sokáig kemény a pocid beszélj az orvosoddal,nekem Magne b6 ajálott rá,mert én nagyon sokat keményedtem.Csak a magne b6 36-37 hetes korban abba kell hagyni.Boldog babavárást,és pihenj sokat.
2008. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia....a kemenyedesnel tenyleg az egesz poci kokemeny lessz egy par masodpercig..vagyik kb 20....olyan erzes mintha hirtelen nagyon nehez lenne es szo szerint koveket cipelnel:-)..van akinel tarsul enyhe fajdalommal is de nem kell megijedni.

Nekem kb 3 hete jelentkezett..most a 32 hetben vagyok.

Boldog babavarast:-)

2008. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez keményedés.Amikor nehéznek,és keményebbnek érzed a pocidat.Nekem az első babánál ilyesmi nem volt,most viszont igen,de csak kb 1hete kezdődött.És nem tudtam mi ez,ezért kérdeztem meg a dokimat....Egy szintén 34hetes kismama
2008. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2008. máj. 12. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!