Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok és 5-6 hete...

35 hetes vagyok és 5-6 hete nem híztam semmit, aggódhatok hogy valami baj van?

Figyelt kérdés
Kissé ducibb vagyok,és eddig 6 kg szedtem fel,ez egy kicsit aggaszt,mert azt hallottam az utolsó hónapokban lehet hízni jobban.Én meg tartom a sulyomat,pedig eszek mindent.Köszike a válaszokat,remélem a baba jólvan.
2008. máj. 12. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztosan nincs baj! A babád elveszi, ami neki kell. Nekem is volt 3 hét, amikor 1 grammot sem híztam, de semmi baj nem volt.

Én vékony testalkat vagyok, az első 12 hétben híztam 6 kg-t, azóta csak alig hízok. (31 hetes vagyok)

2008. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 7 hetes terhesen 64kg voltam,most vagyok 34hetes és 62kg.Bár sajna nekem diétáznom kell,tehát nem hízok,de fogyni viszont fogytam,de a baba jól van,szépen fejlődik,és pont akkora amekkorának lennie kell.
2008. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 12. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
A 20. és a 30.hét között hízik a legtöbbet a kismama, utána csak keveset, sőt az utolsó hetekben még fogyhat is.Engem is aggasztott a súlyom, épp ma beszéltem erről a dokival, ő nyugtatott meg, nem kell aggódni, ha megfelelő a babád mérete.Én 7 kilót híztam összesen és nagynehezen, ráadásul vizes is vagyok.Én is gömbölyű testalkatú vagyok, mi ezért sem hízunk ilyenkor olyan sokat, szerencsére!:-))
2008. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!