Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MElyik oldalon mozdult meg...

MElyik oldalon mozdult meg először a babátok? Illetve melyik oldalon éreztétek többször mozogni?

Figyelt kérdés

Van egy hülye babona hogy ha bal oldalon mozog, akkor fiú, ha jobb oldalon kislány, kíváncsi vagyok nektek hogy volt!

Nekem a bal oldalon mozgott, a kínai fogantatás naptár és a Jónás naptár is kisfiút jelzett, és mindenki azt mondta hogy kisfiam lesz, de a 18. heti genetikai Uh-on kislányt mondtak! Szeretném ha nem változna!


2012. aug. 22. 16:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Azt elfelejtettem,hogy fiú lesz :)

Boldog babavárást!

2012. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

:) Ez érdekes babona, még nem is halottam. :)

Nekem eleinte középen volt, de akkor még a köldököm felett nem éreztem.Amióta ott is érzem, azóta a kedvenc oldala a bal.Ritkán "kopogtat" a jobbomon. :D

Ja és kisfiú, tehát nekem ez nem jött be. :)


27+6 hkm

2012. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...bocsi...először is kimaradt egy "l" betű és zavar....aztán meg jobb oldalon van a legtöbb mocorgás nem a balon.. :) bocsi
2012. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi volt addig a jobb oldalon.Mára ugye az egész hasam hullámzik, de jobb oldalon dugja ki a lábát mindig a kisfiam. 32hkm
2012. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen valóban érdekes babona, nem hiszek az ilyenekben csak kíváncsi voltam, köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2012. aug. 22. 20:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam, de szerintem nincs összefüggés. Ha minden igaz, kisfiam lesz, és jobb oldalon még nem is éreztem talán mozogni. Leginkább középen, néha jobb oldalon.:)
2012. aug. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem eleinte a jobb oldalon mozgott többet,most hol itt,hol ott érzem.Kisfiú van a pocimban.

27 hkm

2012. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Első mozgását bal oldalt éreztem.Utána is balon mozgott és közpen.Most hogy nagy,már húzgálja magát akárhol és kislány lesz egyébként.34hkm
2012. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!