Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt ilyen a terhess...

Valakinek volt ilyen a terhessége során? Ugye a babámnak nem lehet ettől baja? 34hkm

Figyelt kérdés
Valamelyik nap már irtam erről de konkrét választ nem nagyon kaptam.találtam egy görcsöt a combom tövébe ami ha hozzá érek fáj.sztem szörtüsző gyulladás.már a pocakomtól nem látom.mit tudok csinálni?elég kellemetlen.ugye a babának nem lesz baja ettől?emiatt aggódom csak.
2012. aug. 22. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szőrtüsző gyulladás, azt tükörrel (vagy 2vel) meg tudod nézni, nem? És ha nem egy szőrtüsző, akkor nézzen rá a doki :) Nyugodtan fordulhatsz minden problémával felé :) Úgyis menni fogsz NST-re :)
2012. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mekkora? Mert nekem is volt ilyen,és megnézte a párom,óriási pattanásom volt! Nézesd meg a pároddal. De lehet izomgörcs is!
2012. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnap megkérdezem.de mintha nagyobb lenne mint volt.és fáj is
2012. aug. 22. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szörtüsző gy. Is, attól a picinek nem lesz baja.
2012. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha nem az?mert kinyomni nem lehet.csak egy iszonyatos görcs van ott es nagyon fáj.ki tudja miota van ott csak eddig kicsi volt és nem vettem észre.ki vagyok tőle.bocsi de ez elég undi
2012. aug. 22. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a terhességem legelején volt a belső combhajlatomban egy hatalmas,majdnem dió nagyságú szőrtüsző gyulladás.Az is olyan volt,hogy nem lehetett kinyomni,viszont nagyon fájt.Én megmutattam a dokimnak.Kaptam 4 penicilin enjekciót,ami szépen lehúzta a gyulladást és a doki javaslatára paradicsomszeletes dunsztkötést tettem rá.Ennek hatására 3 nap múlva a csomó "megért".Olyan volt,mint egy hatalmas pattanás,kb borsónyi fehér pont volt a tetején,a doki viszont azt mondta,hogy nem szabad megnyomni,hanem meg kell várni,amig magától kitisztul.Egy este zuhanyzás után,amikor törölköztem véletlen hozzáértem a törölközővel és a csomó szépen kifakadt.Orbitális mennyiségű gennyes váladék távozott belőle.Aztán annyit csináltam vele,hogy lefertőtlenítettem és 1-2 nap alatt nyoma sem volt.

Bajt nem hiszem,hogy okozhat a babának,de azért jobb ha mégis megmutatod a dokinak,hátha kapsz rá valamit,amitől hamarabb elmúlik.Na meg azért ez mégis csak egy gyulladás,amit ráadásul legtöbbször baktérium okoz és nem árt kikezelni.Meg ugye az is lehet,hogy nem szőrtüsző gyulladásod van,hanem más miatt jött ki csomó!

Minden jót! :)

27 hkm

2012. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez elég részletes volt :)
2012. aug. 23. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!