Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig jó a sex a babámnak?

Meddig jó a sex a babámnak?

Figyelt kérdés
19hetes vok!a párommal intenzíven szeretkezünk eléggé feltolja!ez baj lehet?meddig lehet szeretkezni?
2008. máj. 11. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig, amíg neked nem okoz problémát, a babákat is jól érzéssel tölti el, ha a mamájuknak is jó.Mi 37 hetes korig szeretkeztünk, utána már nagyon nagy volt a pocim még aludni, állni és ülni is nagyon rossz volt.Boldog babvárást!
2008. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes egy kicsit visszavenni a tempót várandósan, de ha nem érzel kellemetlenséget, akkor valószínűleg a babának sem rossz. Az én picurom minden szeretkezés után nagyon aktív lesz, nem tudom, ilyenkor vajon folytatni szeretné? Valószínű, hogy igen, mert a bennem felszabaduló endorfinokból ő is kap.:-) Szóval ami jól esik nektek, az valószínűleg nem is árt, de esetleg próbáljatok kicsit belassulni, akkor biztosan nem okoz gondot. Boldog babavárást!

31 hetes pocakos

2008. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vérzel, vagy nincs rózsaszín folyásod utána, akkor nem árt a babának, sőt pozitív hatása van Rád és így őrá is. Az utolsó hónapban nem szokták javasolni, mert az orgazmustól felszabaduló hormon méhösszehúzódásokat okoz, ami akár koraszüléshez is vezethet, de 19 héttel ez a probléma még tuti nem áll fenn:)

Ha viszont nem akar jönni a baba és már idő van, kifejezetten javallják amiatt amit írtam.

Jó babavárást és közben sok-sok boldog percet a pároddal;)

2008. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!