Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A laboreredményemen a süllyedé...

A laboreredményemen a süllyedésem 61! a normál érték max.20! Mennyi a normális?

Figyelt kérdés
25 hets vagyok.
2008. máj. 11. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami kis gyulladásod? Ne ijedj meg, adnak gyógyszert, csak legyen meg az ok. Általában vmi gyulladástól szokott magas lenni ez az érték. Nem mondtak egyebet?
2008. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dopegytet szedek (magas vérnyomásra), közben utánanéztem, hogy ez a gyógyszer megemeli az értéket.
2008. máj. 11. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, attól lehet! Én csak apukámról tudom, ő is magasvérnyomásos, és neki is mindig 50 körüli, vagy afölötti ez az érték.

Szerintem, ne aggódj, nem lesz baj! Aput is műtötték, megvárták, míg a vérnyomása 140 körüli lesz, a süllyedés-érték nem érdekelt senkit... :-)

2008. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
süllyedés mértékének kóros mértékű eltérése utal a rákos-daganatos megbetegedésekre...de Te olyan gyógyszert szedsz ami növeli..tehát no para!!!
2008. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!