Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. heti laboreredményemen a...

36. heti laboreredményemen a thrombocyta szám 129 lett (140-500helyett) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek hasonló problémája? A terhesgondozóból elküldtek kontroll vérvételre, de az csak hétfőn lesz. A dokim akihez járok, épp nyaral. Menjek el a helyetteséhez, vagy várjak a hétfői eredményre először, mert ez még nem olyan nagy gond? (csak mert szerintem a helyettesítésen is ott kellene hagyni a vizsgálati díjat, mert magán dokiról van szó, és ez olyan 10 ezer körül van)
2011. aug. 4. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küzdök,nekem a 16.héten 114 volt és még erre is azt mondta a dokim, h majd akkor kell komolyan figyelni rá, ha 90 alá megy. Annyi, h 20 hetesen is lett nézve, ill. most 24 hetesen, tehát kicsit gyakrabban nézik, de teendő nincs vele, most 141 lett.

Egyél búzacsírát, csicseriborsót, ez serkenti a lép működésést.eüs

2011. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. aug. 4. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez még nem olyan nagy gáz. Nekem is voltak ilyen eredményeim. Egészségesen kihordtam a kisfiam, aki most 7 hónapos. Szóval no para, aludj jól!
2011. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!