Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha leszállt a pocakom hány...

Ha leszállt a pocakom hány hét múlva várható a baba?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok de szerintem legalább két héttel előrébb vagyok. Vajon mikor szűlök? Nektek hogy volt?
2008. máj. 11. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hu szia!Igazából nem tudom megmondani neked ez a babától is függ sztem mennyire érzi jól magát és te mennyire erölteted meg magadat.Amúgy ,hogy néz ki az amikor leszáll a poci?Én pont ezt a kérdést etttem fel tegnap,hogy alakjában miben változik,de nem tudtak rá válaszolni.??Már én is várom,hogy beforduljon és nem tudom honnan jövök rá majd.Segíts ha tudsz légyszives.köszi
2008. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem az első babával szülés előtt 1 héttel szált le a pocim,de lehet tovább húztam volna ha nem úgy indítják be a szülést.Most visszont én is kicsit megvagyok ilyedve,mert 36 hetemet töltöm kedden,és most vettem észte hogy lent van a pocim mint az elsővel.Úgy veszitek észte hogy a mell alá bekell férni az 5 ujjadnak,és ott fent üresnek érzed.A baba meg már nem is annyirra fent rugdos,hanem egy kicsit lejebb.Remélem tudtam segítenni.Boldog babavárást.
2008. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én csak gondolom, hogy lent van, nem tudom biztosan, mert vagy 1-2 hete nem fáj úgy a jobb oldalamon a mellem alatt és a bordám. Idáig nem is tudtam aludni a jobb oldalamon úgy fájt, és most megszűnt, meg valahogy nagyon ott van a hasam alja a bugyi vonal alatt. Nem tudom megmagyarázni. Meg most mondta egy házaspár barátunk hogy jól lent kezdődik a hasam. Nem tudom mi az igazság, de 5 ujjam nem fér be a mellem alá csak vagy 3 max...

De azért köszi a segítséget, majd kedden megkérdezem a védőnőt. :) Boldog heteket nektek! ,)

2008. máj. 11. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló vagyok..nekem nem fér be az 5ujjam a mellem alá,viszont alul jobb oldalt rugdos.de ennek az az oka,hogy medence fekvésű a fiacskám.A popsija baloldalon van a feje a köldökömnél a lába ahasam aljánál megy jobbra át.legalább is az utóbbi két uh-n így feküdt és uezt hozták ki..azóta nem vettem észre,hogy változott volna apóz,mert mindig ott rugdos ahol eddig.Akkor mi az igazság ebben?
2008. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia a második válaszoló vagyok.Ha lemegy a poci a mell alatt üres lessz.Nekem a babó a gyomromnál rugdosott,és mióta lement a pocim ott nincs semmi,most is felrúg odáig de nem úgy mint előtte.De ez mindenkinél változó.Nem a baba fordul meg!!!!Így nehéz leírni,mert azt láttni kell!!!
2008. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!