Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, most kezdtem...

5 hetes vagyok, most kezdtem el szedni a Gravidát 2 napja. Tegnap is, meg ma is, reggeli után vettem be, és amint lenyelem, rá 3-4 percre már ver is a víz, hányingerem van. Vajon a Gravida okozza? Mikor vegyem be?

Figyelt kérdés

vagy a wc-re futok, vagy ki az udvarra, és mélyeket szippantok a levegőből...

Egyébként semmi gondom nincs a nap többi részén.

Ezek a rosszullétek lehetnek a Gravidától? Csak az olyan furi, hogy már a bevétel után pár perccel jelentkezik is! Általában felkelés után 30-40 perccel reggelizem csak, utána veszem be a Gravidát. Szóval, azt sem mondhatom, hogy közvetlenül felkelés után vagyok rosszul...

A "vitaminbomba" okozhatja?


2008. máj. 11. 10:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én az elevitről is sok rosszat hallok...mondjuk én tök más magzatvédőt szedek,ami csak természetes alapú összetevők vannak benne.www.calivita.hu-n meg tudod nézni,new life a neve.De sztem nem elég csak magzatvédőt szedni.Folsavból én kettőt szedtem,nekem a dokim is meg a védőnőm is azt mondta nyugodtan és semmi baj nincs belőle,elvégre b12vitamin.ne feleket szedj mint ahogy tanácsolták.cvitamint ,vasat,calcium magnéziumot szedj még ezek nagyon fontosak.A vas megalapozza a kicsi vas háztartását és neked is kb 3szor annyira van szükséged mint normál esetben,a calcium -magn.nélkül nem épül be ezért kombinálva kell szedni-később a hsakeményedésre is ezt ajánlják-ez a csontképzéshez kell, a cvitamin meg mindenképp kell-sejt regeneráló és immunnövelő.ezeket nem tudod túl adagolni ne aggódj.Ha arra gyanakodsz,hogy a vitamin nem jó ,hagyd abba.Még nagyon az elején jársz ilyenkor lehet még a reggeli rosszullét is így jön ki,lehet már kicsit pszihés is a bogyótól..próbálj ki mást max,majd később beszeded,hogy ne menjen kárba mikor már pl elmúltál félidős.Addig ne erőltesd.reggelizni meg reggelizz,ha csak egy műzli szeletet is akkor is kell.Gyakran keveset enni,mert elvon mindent a baba és rosszul is lehetsz.Boldog babavárást.31hetes kismama
2008. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! C-vitamint szedek már, meg a napi 2 folsavat még a fogantatás előtt elkezdtem, de megfogadom a tanácsodat, és a többit is beszerzem! Nagyon köszi! Neked is boldog babavárást!
2008. máj. 11. 18:07
 13/13 A kérdező kommentje:

Ja, még valami, - utolsó válaszolóm:

Milyen márkájúak ezek a vitaminok? Mindegy, hogy milyet szedek? Kálciumra, magnéziumra, vasra gondolok! Köszi szépen, remélem, még olvasod...!

2008. máj. 11. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!