Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, most kezdtem...

5 hetes vagyok, most kezdtem el szedni a Gravidát 2 napja. Tegnap is, meg ma is, reggeli után vettem be, és amint lenyelem, rá 3-4 percre már ver is a víz, hányingerem van. Vajon a Gravida okozza? Mikor vegyem be?

Figyelt kérdés

vagy a wc-re futok, vagy ki az udvarra, és mélyeket szippantok a levegőből...

Egyébként semmi gondom nincs a nap többi részén.

Ezek a rosszullétek lehetnek a Gravidától? Csak az olyan furi, hogy már a bevétel után pár perccel jelentkezik is! Általában felkelés után 30-40 perccel reggelizem csak, utána veszem be a Gravidát. Szóval, azt sem mondhatom, hogy közvetlenül felkelés után vagyok rosszul...

A "vitaminbomba" okozhatja?


2008. máj. 11. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem akkor szokott ugyanilyen lenni, ha csak pár falatot reggelizek és úgy veszem be, vagy éhgyomorra... Ha viszont jól belaktam, akkor nem. Próbáld meg mondjuk ebéd után bevenni. Mindenkinek más a szervezete, ki kell kísérletezni.
2008. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg nem viszem túlzásba a reggelit... Holnaptól megpróbálom ebéd után! Köszi!
2008. máj. 11. 10:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia,én is a Gravida szedésétől hánytam,le is áltam vele 1 hét után.Pont így voltam,amint lenyeltem 10 perc mulva kihánytam,és utánna vert a víz.Az orvosom szerint eggyes vitaminoktól volt.Most nem szedek semmit,csak természetes vitaminokat.Próbálj váltani más vitaminra Elevit vagy Centrum.Boldog babavárást.üdv.35 hetes kismama.
2008. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedek, reggeli közben kellene bő folyadékkal bevenni. Viszont munkába indulás előtt nincs idő reggelizni, ezért éhgyomorra megy le, de semmi bajom tőle.
2008. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam, ezért este veszem be, így semmi bajom tőle.
2008. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem is az esti bevétel jött be...
2008. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En is az esti bevetelt javasolom, nekem is az valt be.

Egyebkent en 16. hetig szedtem Gravidat, kombinalva folsavval (napi fel a 3mg-osbol) utana mar nem szedtem, mert az etvagyam hatalmas lett. Utana vasat, magneziumot szedtem mar csak.

De addig feltetlenul szedd, meg ha kicsit emelyegsz is, rengeteg hasznos dolog van benne, ami a kicsinek kell az eljen.

22 hetes kismami

2008. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

szia

ugyanez volt.

mindegy hogy reggel-délben-este, evés elött-közben-után, a gravidától mindig hánytam.átváltottam az elevitre, utána jó volt.

próbáld ki, de ezek a rosszullétek amúgy is max. 0 15.hétig tartanak általában:S

28hetes kismama, boldog babavárást

2008. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem bírtam szedni a Gravidát, se reggel, se délbe, se este. A Hipp Natal jött be nekem.
2008. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Húúú... csajok, köszi! Próbálkozom egy kicsit még, variálom a napszakokat, hátha valahogy bírom... Mert a vitamin meg kell... Ha nem sikerül, akkor HippNatal, arról csak pozitív infók vannak, nem vegyesek. :-)
2008. máj. 11. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!