Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó hónapban nagyon meg...

Az utolsó hónapban nagyon meg kell nőnie a hasunknak? Ha nem ez történik az baj? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A hasam sem ereszkedett még le.
2008. máj. 11. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 37 héten kezdett leereszkedni a hasam..már majd 38 hetesek voltunk.A pocim a 30. hét óta alig nőtt néhány centit.(Akkoriban volt 110cm,most 116cm)Tehát egyik sem baj.Csak azt érzem,hogy a 30. héthez képest a kis Béka nőtt hatalmasat.Van akinek csak közvetlenül a szülés előtti időkben megy le a pocija.
2008. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még csak a 33. hétben járok,de úgy olvastam,hogy nem kell sokat nőnie.Sőt,van aki le is ada súlyából az utolsó hetekben.Itt viszont mindig azt olvasom,hogy az utolsó hónapban nagyot nől.A könyvek 1 kg hízást írnak erre a 4 hétre,ami a baba növekedése.A többi csak vizesedés.Szerencsés vagy ha ezt elkerülted.A has meg néha le sem ereszkedik,csak amikor megkezdődik a szülés.Ez is ritkább,de semmi probléma.
2008. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!