Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt jászberényi kismama?...

Van itt jászberényi kismama? Mennyi idős terhesek, hány évesek vagytok? Kinél fogtok szülni?

Figyelt kérdés
Mi újság veletek? Hogy vagytok? Bírjátok a meleget?
2009. júl. 23. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nem jászberényi vagyok hanem nagykátai,de ezelőtt berényhez tartoztam vagyis odajártam dokihoz de váltottam mert hát.......itt nem fejteném ki névszerint.

Most pestre járok dokihoz és sokkal aranyosabb.Te kihez jársz?És hány hetes vagy?HOgy vagy?

Üdv:24 hetes km.

2009. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én 34 hetes vagyok és Dalloshoz járok.

A meleget elég nehezen bírom, hűsölök a szobában. (Néha unatkozom :) )

Jól jönne egy kis kismama társaság! :)

2009. júl. 23. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írhatsz privit vagy esetleg bejelölhetjük egymást az iwiwen és ott jobb a kommunikáció:-)))

Nem zárkózok el semmitől.Amúgy a szomszédasszonykám is a dalloshoz jár,ő dicséri.Én az Ördöghöz tartoztam,de minek.....

Iwiwen Gálné Marincsák Anikóként találsz meg.Ha gondolod.

2009. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem fogod elhinni,de én is nagykátán laktam kariig. Most Szelén lakunk,de Berénybe járok dokihoz,a Baloghoz. Van 1 kisfiam,őt is Nála szültem,ill. sajnos márciusban elvesztettünk egy 20 hetes babát,azt is Baloggal csináltam végig,és most újra terhes vagyok,a 12. hétben járunk. Balog nem egy pátyolgatós típus,de velem nagyon rendes volt,mikor meghalt a babánk. Már akkor azt mondtam,jövő márciusban egy egészséges babával próbálom ki a szép új szülőszobát! De március helyett úgy néz ki már februárban ott leszek.:)

A meleget nehezen bírjuk,mindenki nyűgös,ráadásul még küszködök a hányingerrel és a gyomorégéssel is.


12 hetes kismama

2009. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek kedves utolsó válaszoló!A nagykátai vagyok:-)

Úristen 20. hetesen elveszteni egy babát nagyon kemény dolog:-(((És mitől lehetett?ÉN 14 hetes ikres voltam amit az Ördög csinált,de azóta is azon vagyunk hogy az miatt nem sikerült idáig a baba.Meghát sok rosszat is hallottam róla.Ha akarsz csatlakozz hozzám az iwiwen,ha nem akkor megértelek.

2009. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Más téma: Balog doktor helyett keress másik dokit, mert a múlt héten baleset érte, nagyon nincs jól szerencsétlen...
2009. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi baj van Ördög dokival nem éretem?Én nála szültem, nagyon meg voltam vele elégedve.

Tesóm szept.11-re van kiírva Csikóhoz jár!Amúgy nehezen viseli fáradt.

Szegény balogh doki, nincs valami jól, még műteni sem tudják, várnak.

2009. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú lenne itt leírni.Több évig ismertem és jártam is hozzá,de nem valami normális doki.Nem emberileg mondom mert úgy egy szavam sincs rá,de mint szakember hát nemtudom.Na mindegy mindenkinek más és más.Kinek a pap kinek a papné.Mi többször is csalódtunk már benne az tuti és hallottam is róla egy s mást.De az már megint más tészta.Örülök azért hogy neketek bevállt.:-)
2009. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze így van csak kíváncsiság!Amúgy mindegyik dokiról hallottam rosszat, dehát valamelyiket választani kell!:-)
2009. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!