Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit alusztok amióta...

Mennyit alusztok amióta terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Én most 27 hetes vagyok és tiszta "álomkóros" Szerintem ha 12 órát aludnék naponta azt se lenne elég és ahogy telnek a hetek annál többet tudnék aludni. Ti mennyire vagytok aluszékonyak?
2011. aug. 7. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel semmi komoly nem volt,a másodikkal már este lefeküdtem 9-fél 10-kor,reggel 7-kor keltünk, délben még aludtam egyet a nagy lánnyal.

Most este lefekszek 10-kor,reggel kelek 6-kor, egész nap majd le ragad a szemem,napközben csak néha alszok el... a nagyobb lány már kinőtte a déli alvást,így nem merek aludni amikor a kisebb alszik.


Használd csak ki nyugodtan ezt az időt,aludj amikor szükségét érzed,mert ha meglesz a baba,akkor nem biztos,hogy olyan szerencsés leszel,hogy hétalvó lesz a babád!



Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv_34h.km.

2011. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aludnék,ha nem lenne mellette egy 3 éves,aki fél7-kor ébresztőt fúj,éjjel kiabál hogy takarjam be,3szor pisilek,napközben meg szórakoztatom uraságát:)
2011. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van már 2 gyerekem. Egy 4,5 és egy 2,5 éves, de ők szerencsére mind a ketten 3 órát alszanak délután :) Ennyire egyiknél se voltam aluszékony mint most, de lehet akkor nem is volt mellette 2 rosszaság akikre figyelnem kellett :)
2011. aug. 7. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Na,igen,az éjszakai pisilés... Készülj fel rá,Kedves Kérdező,hogy az utolsó hetekben nem hogy kényelmesen aludni nem fogsz-a pocak miatt- de lefekszel,már mehetsz pisilni, és ez úgy érzed majd,hogy a végtelenség óta megy így! :-D Ilyenkor majd jusson eszedbe,hogy mindjárt a kezedben tartod a babátokat! :-D


Én még csak 2x járok ki éjszaka- úgy,hogy este 8 után egy kortyot sem iszom!

2011. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,nem tudtam,hogy már van 2 gyerkőc!
2011. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első babámnál kevesebbet aludtam mint előtte,most a 2 éves mellett gyakrabban kell kelnem éjjel,de sokszor van,hogy aludhatnék,mert ő is alszik de csak forgolódok órákon át!
2011. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kettőt alszom. Egyet éjjel (sok-sok pisiszünettel), egyet délután :). Ha nem teszem, még vezetés közben is elalszom.

11+4 hkm

2011. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!