Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudom meg hogy lesz e a...

Mikor tudom meg hogy lesz e a cloostnak mellékhatása?

Figyelt kérdés

amikor beveszem az 1 szemet onnanol mikor?

mert napi 1 et szedek

ne nézetek hülyének csak félek a mellékhatástol

mikor fog az majd elmulni? pl a pati


2008. máj. 11. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyógyszerek mellékhatása szedésük közben alakul ki.Van olyan,aminek kell 1-2 nap hogy kialakuljon,van olyan,aminek akár hetek is kellhetnek,van olyan,aminek elég csak néhány óra.

Mivel egy hormontartalmú készítményról van szó,így fontos az egyéni érzékenységed is.Legjobb közelítést a fogamzásgátlódnál féllépő mellékhatások jelentkezése adja.Az elmúlásnál pedig egy jó irányt adhat,hogy tabi befejezése után hogy állt vissza a ciklusod...Persze mindezt időarányosan és csak viszonyítás mindenki máshogy működik.

Nem ismerem a bogyót,nekem nem kellett szedni,így a pontos mellékhatásokkal sem vagyok tisztában,de ha annyira komolyak,hogy félni kelljen tőlük,akkor miért szeded?Vagy ha csak egy kis pati meg ilyesmi lehet a mellékhatás,akkor ennyit egy gyerek megér,nem?

2008. máj. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha felírta a clostyt az orvosod, akkor neki kell ellenőriznie téged olyan szempontból, hogy érnek-e a tüszőid, illetve nem okoz-e cisztát a gyógyszer.

Az agyalapi mirigyedet befolyásolja, hogy serkentse a petefészkek működését.

A mellékhatásokat itt nézheted meg:

[link]

Én is szedtem, de semmi bajom nem volt tőle.

2008. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!