Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen kerekedhet a pocak?

10 hetesen kerekedhet a pocak?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom hogy olyankor még nem igazán látszik,akkor még lent helyezkedik el a méh.Kb a 13 héttől kezdődhet a pocaknövekedés nem?
2012. aug. 16. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ez mindenkinél más..vkinek simán látszik 10 hetesen..vkinek meg csak később..
2012. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez változó, de a 10. héten alapjában véve még nem látszódik első babánál, hiszen a méhed lenn van még nagyon, nem tudja a pindur kinyomni a hasadat :) akkor még csak a puffadás látszik :)
2012. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az első babánál nem valószínű, de pl nekem most harmadik baba, 10 hetes vagyok és már látszik.
2012. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb a 15.hétig semmi nem látszott a hasamon, csak puffadtnak látszott... Na, azóta igencsak növekszik!

Egyébként ez legfőképp testalkat, genetika kérdése.


27+3 hkm

2012. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem előfordulhat. Nekem 2. baba, 10hetesen konkrétan mondták, hogy látom jön a kistesó ..

Most 16-17hetes vagyok. Akkora a hasam , mintha 5hónapos lennék, kint van a köldököm is .

2012. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl 16 hetes múltam és nem látszik. Első baba, és vékony testalkatú vagyok pedig.
2012. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!