Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedhetek magnéziumot? Mire jó?

Szedhetek magnéziumot? Mire jó?

Figyelt kérdés
Az orvosom nem mondta, de tudom, hogy a kismamák szokták szedni, de mire? Ma megyek patikába és vennék ha nekem is kell. Görcsölésre szokták? Valami rémlik ám, csak bizonytalan vagyok. Bocsánat a buta kérdésért.
2012. aug. 16. 08:23
 1/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a magnéziumot az idegrendszer és az izom normális működésének fenntartására szokták szedni. Az idegeidet tényleg jól helyrehozza hidd el nekem, stresszes napokon én is szedek.. Én az 1x1 Vitaday Magnéziumot szoktam venni egy csomag 4-500ft körül mozog.
2012. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magnéziumot terhesség alatt haskeményedés és lábgörcs ellen szokták szedni a kismamák. Nyugodtan vehetsz be napi 2-3 db, ha jobban keményedik, görcsöl a hasad. 36. hétig szokták szedni, hogy utána már ne tartsa vissza a méhtevékenységet. üdv. 35hkm
2012. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Amúgy 7hkm vagyok, keményedéseim még nincsenek, de asszem jót fog tenni.

Boldog babavárást.

2012. aug. 16. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt a haskeményedésre adják, nekem az elejétől javasolta a dokim, először 3x1-et, mostanában, hogy sokat keményedik a hasam 3x2. Én magne b6-ot szedek. A lábizomgörcsre a kalciumot kell szedni, arra a magnézium nem ér semmit, ezt külön mondta az orvosom.
2012. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem mindjárt megjön érzésem van elég sűrün és én arra szedem a béres magnézium +B6-ot! 5+2hkm
2012. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!