Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen is szedhetek már...

8 hetesen is szedhetek már magnéziumot?

Figyelt kérdés
Mellé még femibion800-at szedek és egyértelműen még nem a keményedésekre szedném hanem feszültség, álmatlanság ellen....mennyit szedhetek egy nap ? A felnőttek számára előírt adag nem sok ? (4-6 tabletta)
2010. nov. 16. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

szedhetsz, de a napi adagba számold bele azt is ami a femibionban van, illetve én nem kezdenék egyből ilyen nagy adaggal, ugyanis később ha majd a keményedésre kellene szedned már nem tudod emelni az adagot, ha eleve így indítasz.

kezdetnek szerintem elég napi 1 max 2 magne b6. (femibionban nem tudom mennyi van)

ha így is elmúlnak a tünetek akkor elég lesz. de a dokidat is megkérdezheted.

amúgy a feszültség és álmatlanság ellen a relaxáció is jó.

2010. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Nekem pocakfájdalomra,húzódásra 3-szor 1-et javasolt a doki,annyit te is szedhetsz nyugodtan.

Ha a későbbiekben lenne keményedés,akkor emelik az adagot,napi 3-szor kettőre.(ezt az előzőnek írom) ha meg ne adj Isten valami baj van,akkor emelt Mg-infúziót kap a kismama.Úgyhogy napi 3 mehet nyugodtan :)

2010. nov. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tudom, hogy emelik az adagot 3x2-re ezért írtam, hogy ne kezdje egyből nagy dózissal, hogy lehessen későbbiekben még hova emelni az adagot. amúgy remélem nem lesz rá szükséged :)

minden jót!

2010. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) akkor napi 3-nál megállok :)
2010. nov. 16. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb a 6. héttől szedem, mert görcsöltem. Napi 2 db-ot kell szednem. Van, hogy már keményedik a pocakom, akkor pár napig 4-et kell bevennem, majd visszaállok a 2-re. Most vagyok 22. hetes.
2010. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!