Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 12-heti ultrahan...

Tegnap voltam 12-heti ultrahangon. A babám nagyon fürge állandóan mozog. Normális ez? Mindig ilyen fürge lesz?

Figyelt kérdés
Már háromszor voltam ultrahangon mindegyiknél nagyon mozgott.A doki most is alig birta megmérni a nyaki redöjét.
2008. máj. 10. 09:09
 1/4 anonim válasza:
Szia, az én mutyurom a 12. héten szinte lubickolt a hasamban, mint halacska a vízben. Ne félj meg fog nyugodni a késobbiek során, nem lesz annyi helye a mozgáshoz!
2008. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom,lehet lesznek nyugisabb pillanatai is.Mondjuk nálunk lehetetlenség volt elkészíteni eddig minden vizsgálatot,mert nem szereti,ha UHval kíváncsiskodnak odabent.Nemsokára szülök,de se súlybecslést nem tudtak csinálni se semmit.A combcsontot is csak 10 perc hadakozás árán tudta lemérni a doki.A pocit nem is hagyta.
2008. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én picurom is folyton mozog, uh-kor meg főleg. Nem lehet leállítani. De még sose volt gond, hogy nem tudta volna megmérni a doki. Vagy jó az uh, vagy ügyes a doki, vagy mindkettő, nem tudom... De az össze-vissza ugrándozó kis pocaklakóról szuper fotók is készültek. Szóvl nem tudom, nálatok mi lehet a gond... Amúgy mi már ott tartunk, hogy szinte egész nap megállás nélkül mozgolódik odabent, gyakran komolyan fájdalmat okoz, olyan erőseket tud rúgni. Tartok tőle, hogy ilyen kis örökmozgó marad akkor is, ha már idekint lesz!

31 hetes pocakos

2008. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi az, hoyg nem lehet lemérni v.mit? ki kell merevíteni a képet és azt mér a doki, amit akar! senkinek sem mozgás közben mérik a babáját, nem is lehetne pontos adatokat kapni!
2008. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!