Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hetes terhes vagyok....

5. hetes terhes vagyok. tegnap voltam orvosnál aki mindent rendben talált. ma reggel viszon barbás folyásom lett. mitöl lehet ez? lehet h vérezni is fogok?

Figyelt kérdés
nyugtassatok meg h nem valami rendellenes dolog. nagyon félek.
2008. máj. 10. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyent hallani 5 hetesen doki vizsgalata utan vereztek,barnaztak,aznap vagy masnap.en azt ajanlanam hogy mindenkepp ha tudod hivd fel a doktort kerdezz ra mert lehet csak megsertett valamit azert de lehet komolyabb baj is...verezni nem hinnem hogy fogsz de ha megis keress fel aznnal egy dokit vagy surgossegit.Azert nyugodj meg, ha idegeskedsz annal rosszabb ,lehet semmi baj nincs csak jobb neked is ha ezt biztire tudod!boldog babavarast!12 hetes kismama
2008. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Barnázás normálisnak számít,ha csak kevés.e`n is megijedtem annak idjén.Ha agaszt menj be az ügyeletre,azonnal megnézik.Ha nem fáj a hasad,és csak pár csepp akkor nincsen gond.

2008. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni,de azért menj be az ügyeletre egy uh-ra.Nekem volt egy terhességem ami 5hetes volt,barnázással kezdődött,(kevés barnázással),majd vetélés lett belőle,mert mire rá pár napra bementem a kórházba,már teljesen üres volt a méhem.Ez még nagyon pici terhesség.Viszont a mostani terhességemnél is volt egy kis barnázás kb 7 hetesen,azonnal mentem a kórházba,de most szerencsére semmi baj nem lett belőle.Tehát mi itt nyugtathatunk téged,de mi nem tudjuk megmondani neked,hogy valóban baj van e,mint nálam anno(pedig nekem is előtte 1 nappal azt mondta akkor a doki,hogy minden oké)vagy esetleg tényleg semmi komoly(mint most nálam)..Szóval ügyelet..Az a biztos..Remélem minden oké.De ha bemész megnyugszol,ha nem mész,egész nap stesszelni fogod magad hogy mi lehet..34 hetes kismama
2008. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.görcsölni nem görcsölök, és tényleg csak kevés van.én is a dokira gondoltam mert rákszűrést is csinált, az után meg szokott ilyen lenni.azért bemegyek megnézetni magam.
2008. máj. 10. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!