Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvagyunk számolva? én úgy...

Elvagyunk számolva? én úgy gondolom 2-3héttel elöbb kellenne jönnie a babónak, mint a doki szerint. és majdnem mindenki aki meglát, azt mondja jó nagy a hasam ahhoz képest, hogy csak 28. hétben vagyok. vagy a pocak méret nem számít?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem... ha számítana, akkor én két év múlva szülnék csak... 19 hetesen semmi hasam nincs, semmi!! Bár én elég széles csípőjű vagyok, de vékony is... Szerintem ez alkat és babafüggő!
2008. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:D

én mondjuk elég vékonyka vagyok.

boldog babavárást

2008. máj. 9. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
A has nagysága nem számít.Az utolsó menstruációtól számolják az időt, ez +- hét eltérés lehet. Én túl hordtam a babát és 30 hetesen akkora hasam volt, mintha mindjárt szülés elött állnék.Pedig 150 cm alacsony nő vagyok, ez alakt kérdése is.
2008. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 21 hetes vagyok, és nekem is nagyon nagy hasam van, mikor megmondom, hogy szeptemberre vagyok kiirva, elájul mindenki. Pedig a köldököm egy vonalban van a hasammal, és a baba is a köldököm körül mozgolódik, tehát ez nem kövérség.

De szerintem nem igazán számit a pocak mérete.

2008. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! A pocak nem számít mekkora. Az a lényeg az utolsó mensid mikor volt, onnan számított 40.hét. Ha számítana a poci, én már szülhatnék!!! Üdv.26 hetes kismama.
2008. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem számit a pocak én 21 hetes vagyok és mindenki azt kérdi hogy a 3 hónapban vagyok? Alig van hasam, átlagos alakom van, igaz csak 4 kgt hiztam és azt sem a hasamra.
2008. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia szerintem sem számít a poci méret,mert én most május végére vagyok kiírva,és alig van pocim.A távoli rokonok,csak azt hitték hogy meghíztam egy kicsit.Mikkor mondtam hogy babás vagyok ,azt kérdezték hol van a baba.Én 6kg szedtem fel eddig.Az első babámmal meg hatalmas pocim volt.Közepes testalkatú vagyok.Boldog babavárást!!!!
2008. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!