Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még olyan, akinek a...

Van még olyan, akinek a köldök felett keményedik a hasa?

Figyelt kérdés
Alul a pocim teljesen "normális", de napok óta tiszta kemény a köldököm felett a hasam. Mindegy mit eszek és mit nem, székletem is rendesen van. Nem tudom mitől lehet, de már nagyon feszít néha. Nem fáj, csak inkább mintha fel lennék fújódva...
2009. júl. 21. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyankor, amikor feszül, a baba nyomja, tágítja a "lakosztályát" , ez nem az a keményedés, amit mondanak, mivel olyankor mindenhol feszül a poci.
2009. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hehe szerintem ott a babád :) Nekem folyton a gyomromon és a jobb bordámon ült, ott voltam kidudorodva.
2009. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt sejtettem, hogy nem az a fajta keményedést érzem, hanem inkább a baba ficánkolhat valahogy úgy, hogy nagyon nyom valamit. :)
2009. júl. 21. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

én is mindig csodálkozok ezen a "keményedésen", mertt nekem a köldököm felett kétoldalt pont 2tenyérnyi "gubics" feszíti ki magát, mivel már nekem be van fordulva, így az egyik a popsija a másik a lábija.

olyan érdekes mert mintha mindig azért nyomná ki magát, hogy fogjam és simizzem őt...


34 hetes kismama

2009. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!