Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha már a 27. héten úgy...

Baj, ha már a 27. héten úgy helyezkedik el a baba, hogy a feje már lent van?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk 4d uh-on és a doktornő azt mondta, hogy a baba már nem fog onnan elmozdulni. Ez nem jelenti azt, hogy koraszülött lesz, ugye?
2008. máj. 9. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nem. nekem is 28. héten nézték és akkor már befordult. azóta is úgy van és 37 hetes vagyok. ne izgulj, semmi baj nem lesz :)
2008. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is befordult irányba,és ez a jó:-)

ettől nem lesz koraszülött,ha korábban jönne,akkor nem érdekelné h a feje,vagy a lába van-e lefele....

2008. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Megnyugtattatok :-DDD
2008. máj. 9. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem végig a feje volt lent, minden uhon. És 26 hetesen még azt mondta a doki, hogy még bőven kiforoghat onnan.

Ne félj, akárhogy is van, ha úgy marad az sem baj, természetesen ettől nem lesz koraszülött, ha meg kifordul, akkor ráér még visszafordulni is. De nekem is úgy van azóta is:-)

2008. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!