Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok, egész délelőtt...

8 hetes vagyok, egész délelőtt bőgők, nem tudom abbahagyni sem, észreveszem, ha vetélek?

Figyelt kérdés
tegnap este kicsit véreztem, ma egy hajszálnyi barna csík. a védőnő mondta, feküdjek .elég a fekvés?
2008. máj. 9. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

A legfontosabb,h probalj megnyugodni,mert az nem jo a babanak.Aztan hivd fel az orvosodat,es menj be hozza,mert evvel nem lehet jatszani,vszinu,h eleg a fekves,es a pihenes,de lehet,h az orvos ad vmi gyogyszert,a baratnomnek legalabbis igy volt mind a ket babanal,es adott vmi gyogyszert meg kupot neki,es mind a ket baba egeszseges,es gyonyoru.

Szeritnem mindenkeppen menj el dokihoz,h lasson,es Te is akkor fogsz megnyugodni,h nincsen semmi baj.

Drukkolok,h minden rendben legyen.

2008. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem írtam, hogy utrogestant szedek fenyegető vetéléssel vettek tp-re, mert 2 év után closti+ bromocriptinnel sikerült. ha nem lesz ma jobb bemegyek.
2008. máj. 9. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 8 hetes vagy, akkor most kellene megjönnie, ha nem várnál babát, nem? Lehet, hogy ettől barnáztál! Akkor meg nincs gond...

Nyugi! Ha stresszelsz, azzal mindkettőtöknek ártasz! Pihenj, és menj mihamarabb dokihoz! Ja, és beszélj a babádhoz!

2008. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nehéz,de a legtöbb amit tehetsz,hogy fekszel és alszol,amennyit csak tudsz!!
2008. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz , pont most jönnemeg remélem csak azért van. kicsit most jobb.
2008. máj. 9. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Mást nem tudsz, ha a doki adott olyan tabit, amit szedned kell, és szeded is.

Akkor csak pihenni tudzs, az viszont tényleg fontos.

CSak enni és wcre kelj fel, és pihenj szigorúan!!

Nem lesz baj, ne stresszelj, mert az is vezethet rosszhoz. Godnolkodj +an, igen, minden rendben lesz!!!

2008. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szorítunk neked! Pihenj! Szedd a gyógyszert szorgosan, és én mindig azt mondom, nem árt elrebegni egy halk imát oda Felfelé...

Majd írj!

2008. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!