Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy néz ki a nyákdugó? És...

Hogy néz ki a nyákdugó? És mekkora? Tuti észreveszem?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, már alig bírok magammal, mikor bújuk már ki ez a csöppség. :) Úgy várom már.
2011. jún. 10. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Véres nyálkás a nyákdolog,hát hogy mekkora azt így nemtudnám megmondani,egy nagyobb nyálkás dolog távozik belőled,tuti észreveszed!
2011. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Első voltam!

2011. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És még ezt találtam:

[link]

2011. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ez miatt izgultam anno! :) Ez egy véres-barnás-nyálkás cucc. :) Ez kijöhet egyben, de akár több részletben is, nálam pl 2 napig folyamatosan jött. Nyugi, biztosan nem téveszted össze semmivel!! :)
2011. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem például egy vizsgálat után - ellenőrizték a méhszáj zártságát - távozott egy pár órával! ilyen kocsonyás cucc volt, kicsit véres változattal. és 3 napra rá lett meg a gyerek.
2011. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!