Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hetes vagyok. Milyen...

31. hetes vagyok. Milyen ruhát vigyek a korházba a babának?

Figyelt kérdés
Miben hozzuk haza ? Valószínű akkor már nagyon meleg lesz.Előre is köszi a válaszokat
2008. máj. 9. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
bady,rugi,vékonyabb kissapka(időjárástol fugg,kiscipő,pléd,és textilpelenka a kis arcára,hogy nem érje közvetlenul nap vagy huzat.Remélem tudtam segiteni:)
2008. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én annó 4 váltás ruhát vittem, 2 rugdalózót, 4 body-t, egy pár kiskesztyűt a kezére (hogy ne kaparhassa az arcát az első nap - a rugdalózó alul zárt, abba nem kell zokni) egy vékony sapka (megkötős), és egy pléd. néhány textil pelus pelenkázáshoz alátétenek, feje alá büfizéshez.

Vigyél pelenkát popsitörlő kendőt is. Ebből elég limitált van a kórházban.

2008. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! :) én készítettem biztos ami biztos egy body-t , kis sapit (vékony pamut) egy kis pamut mamuszt a lábira, meg (ha netán hűvös lenne) egy hosszú ujjas,lábas rugit. nyár közepén szerintem ennyi elég, míg a kocsiig elérünk. :)

minden jót, könnyű szülést,

33 hetes mami

2008. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!