Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami igazság abban,...

Lehet valami igazság abban, hogy ha valakinek romlik a szeme, akkor nő a cukra? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Persze nem törvény szerüen,csak esetleg köze lehet a kettönek egymáshoz...??
2008. máj. 9. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a cukorbetegség ha súlyos vakságot is okozhat, úgyhogy nincs kizárva hogy attól van de lehet mástól is nem feltétle ettől. Menj el egy gyógyszertárba azt hiszem ott csinálnak cukorszint mérést. Szép napot
2008. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A súlyoscukorbetegség látásromláshoz, illetve látásvesztéshez vezethet. A kezdődő cukornak pedig lehet egyik jele az időnkénti "foltos" látás, látáskiesés, de nem feltétlen következik egyik a másikból. Menj el szemészetre és háziorvossal is mérethetsz vércukrot (6-ig mmol-ig normális).
2008. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek a terhelésesre,csak nagyon rosszakat álmodtam a cukorral kapcsolatban.. Meg a párom is megijesztett,mert amióta babás vagyok,nagyon sokat romlott a szemem:(
2008. máj. 9. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:

esetleg szedsz gyógyszert pl:utrogestan, bromocriptin?

okozhatja a rossz látást. vérnyomásingadozás? méresd meg a cukorszintedet, ha nincs olyan gyógyszertárotok, kérd meg az orvosod!!

2008. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem szedek semmilyen gyógyszert.Mindenképpen megnézetem. De remélem marad egy rossz álom a magas cukor..
2008. máj. 9. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem magas lett a cukrom,de már előtte elég fucsán láttam (ami addig nem volt jellemző),pl olyan hunyorítva néztem a tv-t néha hogy mindenki rajtam nevetett.Leginkább homályosan láttam.Aztán jött a cukorterhelés,magas cukor,diéta stb...De amióta helyreállt a cukorm,ez a látásprobléma is megoldódott.... 34hetes kismama
2008. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!